Máš skúsenosti s retrakom ? Hľadáš ubytovanie ? Ponúkame prácu v sklade v prémiovej automobilke. Mzda až do 1100 € ! Zabezpečená doprava !

990 - 1 100 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Nitriansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
990 - 1 100 EUR/mesiac960 €+ prémie + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca s VZV
  • vyskladňovanie podľa objednávky
  • čítanie zákazníckych objednávok, pracovných objednávok, dopravných objednávok alebo dokumentov
  • preprava materiálu zo skladu k výrobným linkám,
  • zásobovanie výrobnej linky komponentmi,
  • výkladky a nákladky kamiónov
  • spolupráca na inventúrach
  • práca na 2 zmeny, v budúcnosti na 3 zmeny

  • stravné lístky vo výške 4 € s doplatkom len 0,22 € !!
  • mesačný príplatok od 5% do 15%
  • možnosť čerpania záloh
  • doprava ZADARMO
  • ubytovanie zabezpečené

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma je špecializovaným poskytovateľom integrovaných logistických služieb globálnym podnikom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

  • skúsenosť s retrakom podmienka!!
  • preukaz na obsluhu VZV podmienka!! (W1)
  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • manuálna zručnosť
  • výborný zdravotný stav

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Daniel Gazdačko

+421948925330

[email protected]

Mám záujem
ID: 4023665  Megjelentetés dátuma: 21.1.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 990 EUR/mesiac