PRACUJ AKO OPERÁTOR VO VÝROBE PLAT až 1155€! ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE, TEPLÁ STRAVA A MOŽNOSŤ ČERPANIA ZÁLOH!!!

Od 850 EUR/mesiac
Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ASAP
Od 850 EUR/mesiac850€ + nočný príplatok (60€ až 120€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 185€) = 1155€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov výroby pre úspešnú automobilku v Trnave s nástupom Ihneď.

  • obsadzujeme pozície na prevádzke MONTÁŽ
  • práca je v trojzmennom režime
  • obsluha montážnych liniek, práca v takte
  • montáž a skladanie mechanických a elektrických častí vozidla ( svetlá, prevodovka, kolesá)
  • vizuálna a hmatová kontrola dielcov, jednoduché odstraňovanie chýb
  • podieľanie sa na procese výroby nových automobilov

Individuálna prémia až do výšky 185€
Ubytovanie 1 mesiac zadarmo druhy mesiac (80€/mesiac)
13. plat vyplácaný raz ročne
Pravidelné zálohy
Zabezpečená teplá strava a pitný režim
Možnosť kariérneho rastu
Doprava zabezpečená
Príplatky za nadčasy
Náborový príspevok za odporučenie nového zamestnanca

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948079864.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Staň sa súčasťou trnavskej automobilky PSA Groupe, ktorá stabilne vytvára takmer 4500 pracovných miest a patrí medzi lídrov vo výrobe vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte
  • ochota pracovať v trojzmennom režime
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť
  • zodpovednosť
  • záujem o trvalé zamestnanie
  • manuálna zručnosť

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ASAP

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 4017552  Megjelentetés dátuma: 7.1.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac