Tím líder skladu v Trnave. Mzda až 1800€.

739 - 1 800 EUR/mesiac
Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce tím lídra skladu je:

  • zodpovednosť za organizáciu a plynulý chod skladového hospodárstva
  • riadenie a udržiavanie skladu v súlade s internými pravidlami spoločnosti
  • zodpovednosť za príjem a výdaj tovaru
  • riadenie skladových zásob
  • skladovania a výdaja tovaru
  • kontrola prijatého tovaru a jeho naskladnenie v skladovom systéme
  • riadenie inventúry a pravidelných kontrol skladových zásob
  • vedenie tímu pracovníkov
  • objednávanie, príjem, výdaj a evidencia tovaru
  • plánovanie smien skladníkov
  • zabezpečenie logistiky
  • tvorba dodacích listov, fakturácia, kontrola faktúr
  • zabezpečenie vykládky a nakládky tovaru
  • vedenie skladovej evidencie
  • overovanie spotreby materiálu a stavu zásob
  • vybavovanie reklamácií

  • zázemie stabilnej spoločnosti

  • odmeňovanie stálych zamestnancov

  • produkty za zvýhodnené ceny

  • priateľský kolektív

Informácie o výberovom konaní

Zašlite Váš životopis a my sa Vám ozveme.
V prípade potreby volajte na 0948 193 824.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť patrí medzi popredné a stabilné firmy v Trnave. Vychádza z dlhoročných obchodných skúseností a jej prioritou je nielen udržanie, ale hlavne zvyšovanie kvality poskytovaných služieb zákazníkom v maloobchode aj veľkoobchode. Svojimi produktami zásobuje rôzne verejné, štátne alebo školiace zariadenia, gastronomické a hotelové prevádzky, ale aj celé predajne a predajné siete.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • spoľahlivosť, zodpovednosť
  • tímový duch
  • komunikatívnosť
  • flexibilita
  • užívateľská znalosť práce s PC
  • ochota pracovať v nepravidelnom režime

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 4014576  Megjelentetés dátuma: 28.12.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac