Ponúkame stabilné zamestnanie v sklade na pozície Picker/Vodič VZV!!!!! Ubytovanie za 35€ mesačne a doprava do zamestnania ZADARMO

Od 750 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať do skladu v automobilovom priemysle na 2-3 zmeny ako Picker alebo Vodič VZV.
Tvojou náplňou práce bude:
  • práca so skenerom
  • balenie, prebaľovanie súčiastok
  • príprava materiálu do výroby, kontrola objednávok,
  • práca na inventúrach.

  • Picker/ka - základná mzda 750€
  • Vodič VZV - základná mzda 960€
  • mesačný príplatok od 5% do 15%
  • stravné lístky v hodnote 4€ za každú odpracovanú zmenu (minimálny doplatok zamestnanca)
  • možnosť čerpania záloh
  • doprava ZADARMO
  • ubytovanie zabezpečené

V prípade ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite mi Váš životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

  • ochota vycestovať za prácou do iného mesta
  • v prípade vodiča VZV - preukaz na obsluhu NZV alebo VZV podmienkou!
  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • manuálna zručnosť
  • výborný zdravotný stav
  • chuť pracovať

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
ihneď

Tomáš Kušmirek

+421948188059

[email protected]

Mám záujem
ID: 3995812  Megjelentetés dátuma: 5.11.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac