Pracuj ako operátor baliacej stanice v Sládkovičove! Plat až 1 200 Eur! Zabezpečená doprava a ubytovanie zadarmo, pravidelné zálohy a stabilné praco

4,7 EUR/hod.
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
Ihneď
4,7 EUR/hod.4,70€ / hodinu + navýšenie platu + dochádzkový bonus 80€ + variabilná zložka do 15% + príspevok na dopravu + zakonné prílatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Naskladňovanie zabalených cievky do pozícií finálneho skladu
  • Balenie cievok
  • Odoberanie vzoriek
  • Vykonávanie čistenia stanice
  • Vykonávanie prevozu cievok medzi skladmi
  • Vedenie evidencie baliaceho materiálu
  • Manipulácia s vozíkom a zdvíhacím zariadením
  • Bezodkladné nahlasovanie poruchy svojmu nadriadenému
  • Dodržiavanie pracovných postupov na obsluhu baliacej stanice a zariadení

Po zaškolení navýšenie mzdy
Ďalšie navýšenie mzdy po 3 mesiacoch vykonanej práce
Dochádzkový bonus 80 Eur
Variabilná zložka do 15%
Príspevok na DOPRAVU 15 Eur/mesačne
UBYTOVANIE ZADARMO!!
Doprava zo Sládkovičova
13. plat
Príspevok za odporúčanie kandidáta
Pravidelné zálohy
Pomoc s exekúciamia a ÚPSVaR

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis. V prípade potreby volajte na 0948 193 824.
Za prejavený záujem ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta. Na Slovensku pôsobí od roku 2000.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platný preukaz na obsluhu zdvíhacieho zariadenia + viazač bremien a obsluhovateľ skupiny Aa do 5000kg
Platné ooprávnenie na obsluhu motorového vozíka skupiny W1, E,tr.I.
Spoľahlivosť, zodpovednosť
Pracovitosť
Farbocit
Technické a logické myslenie
Fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
Ihneď

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 3983653  Megjelentetés dátuma: 8.10.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 4,7 EUR/hod.