Pracuj v sklade ako skladník, alebo picker s možnosťou kurzu VZV. Doprava do práce zdarma !

960 - 1 100 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP
960 - 1 100 EUR/mesiac960 € /mesiac + odmena 15% + stravné lístky v hodnote 3,83€ /deň + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na dve zmeny v sklade novej automobilky v Nitre.
Vašou náplňou práce bude:
˚ príprava výrobkov podľa zadanej objednávky
˚ práca so scannerom, prepočítavanie kusov
˚ účasť na inventúrach
˚ označovanie a skenovanie dielov

˚ Základná mzda Picker- 750 € (po prestupe na pozíciu skladníka s W1 od 960€)
˚ Základná mzda Vodič VZV- od 960€ ( záleží od skúseností)
˚ Mesačný bonus až do 15 %
˚ Stravné lístky takmer celé hradené zamestnávateľom v hodnote 3,83€
˚ možnosť absolvovania kurzu VZV zdarma a prestupu na pozíciu Skladníka
˚ príplatky za nadčasy
˚ doprava ZDARMA!
˚ zabezpečené ubytovanie iba za 40€/mes!
˚ možnosť čerpania záloh

Informácie o výberovom konaní

všetci uchádzači budú kontaktovaní telefonicky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistická firma v Nitrianskom priemyselnom parku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

˚ flexibilita
˚ spoľahlivosť
˚ manuálna zručnosť
˚ výborný zdravotný stav
˚ chuť pracovať

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
ASAP

Tomáš Kušmirek

+421948188059

[email protected]

Mám záujem
ID: 3977328  Megjelentetés dátuma: 27.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 960 EUR/mesiac