Hľadáme operátora výroby do Trnavy s platom až 1 150 Eur

850 EUR/mesiac
Miesto práce
Trnava
850 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 850 EUR + individuálna výkonnostná prémia do 185 EUR + nočný príplatok od 60 do 120 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobe, takte na montážnej linke v trojzmennej prevádzke. Manipulačné práce, kontrola dielcov vozidla, montovanie, nitovanie, lepenie. Skladanie mechanických, elektrických častí vozidla.

Príplatok za prácu v noci a za sviatky
13. plat vyplatený raz ročne
Ponúkame ubytovanie 80 Eur/ mesiac
Individuálna výkonnostná prémia až do výšky 185 Eur
Pitný režim a stravovanie
Možnosť záloh
Pomoc pri exekúcií, či probléme s úradom práce

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Skúsenosti s prácou vo výrobe a takte
Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť
Flexibilita
Dochvíľnosť
Ochota a chuť pracovať

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Trnava

Tomáš Kušmirek

+421948188059

[email protected]

Mám záujem
ID: 3974311  Megjelentetés dátuma: 25.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac