Kontrola kvality na lakovňu v Hlohovci - nástup ihneď! - plat od 900€ + ubytovanie zdarma!

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
735€ základná mzda+ 131€ individuálny bonus + zákonné príplatky + mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Činnosti smerujúce k výrobe hotového výrobku
  • Vykladanie a nakladanie dopravníkov
  • Vizuálna kontrola vyrobených dielov
  • Odmasťovanie, stieranie, lakovanie a leštenie vyrobených dielov

  • Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme v Hlohovci
  • Príležitosti pre kariérny rozvoj - v rámci pracovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
  • Ubytovanie ZDARMA
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku a prácu cez víkend
  • Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
  • Odmeny vyplácané polročne
  • Odmena za dobré nápady
  • Stravovanie v jedálni za výhodné ceny
  • Príspevok na dopravu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ihneď

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 3868595  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 735€ základná mzda+ 131€ individuálny bonus + zákonné príplatky + mimoriadne odmeny