Operátori vo výrobe autosedačiek vo Voderadoch pri Trnave s dopravou z Vášho mesta - mzda až do 995,-€

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
765

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a montáž autosedačiek
Obsluha strojov a zariadení
Kontrola kvality komponentov aj výrobkov

Zabezpečená doprava na trase Senec - Voderady a späť ku každej zmene
Práca v čistej a nehlučnej prevádzke
Obsluha moderných strojov a zariadení
Základná mzda až 765,-€/mes.
Výkonnostný bonus až do 130,-€/ mes.
Prítomnostný bonus až do 100,-€/ mes.
Zabezpečenie ubytovania v prípade potreby
Možnosť čerpania záloh už po prvom odpracovanom týždni

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.
Kontaktná osoba: Marcela Poláková
Telefónne číslo: 0948 343 932
Email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť , pre ktorú je pozícia obsadzovaná je jedna z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov v Trnave. V roku 2017 spoločnosť oslávila svoje 100. výročie na trhu práce, pôsobí v 37 krajinách, kde vlastní 241 závodov, v ktorých pracuje celkovo 150-tisíc zamestnancov.
Automobilka, ktorá stabilne dosahuje najlepšie výsledky !

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ochota a schopnosť pracovať v troch zmenách
Manuálna zručnosť
Dobrá fyzická kondícia

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
765

Mgr. Vladimír Jančo

[email protected]

Mám záujem
ID: 3848332  Megjelentetés dátuma: 15.1.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 765