Pracuj iba na 2 zmeny ako skladník - doprava zdarma - plat už od 858€ + stravné lístky

858 - 1 010 EUR/mesiac
Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
Ihneď
858 - 1 010 EUR/mesiac858€ + príplatok od 5 do 15 % + SL v hodnote 3,83 €, doprava zdarma + možnosť ubytovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Platný preukaz na VZV a prax min. 3 mesiace
  • Manipulácia s VZV
  • Vykládky a nakládky kamiónov
  • Naskladňovanie materiálu
  • Fyzická kontrola dodávok
  • Spolupráca na inventúrach
  • Doprava zabezpečená

  • Práca na dve zmeny
  • Miesto výkonu práce v Nitre pre úspešnú firmu
  • Základná mzda 858 €
  • navýšenie mzdy už po skúšobnej dobe
  • Mesačný príplatok + 5% - 15%
  • Stravné lístky takmer celé hradené zamestnávateľom 3,83€
  • Príplatky za nadčasy od 25 do 125 %
  • Doprava ZDARMA / príspevok na dopravu
  • Možnosť ubytovania s veľmi nízkym doplatkom zamestnanca

V prípade, že Vás ponuka zaujala ma neváhajte kontaktovať prostredníctvom SMS na telefónom čísle 0948 940 610, prípadne pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected]
Následne budú všetci uchádzači kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná logistická firma so zastúpením po celom svete, ktorá pracuje pre atraktívneho klienta Jaguar Land Rover Slovakia. Zamestnanci majú možnosť stať sa súčasťou vznikajúcej automobilky, byť pri zrode novej veľkej spoločnosti, čo prináša nielen veľké skúsenosti, ale aj príležitosť kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Skladník

Vodičský preukaz

B

  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • manuálna zručnosť
  • výborný zdravotný stav
  • chuť pracovať

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
Ihneď

Tomáš Kušmirek

+421948188059

[email protected]

Mám záujem
ID: 3762208  Megjelentetés dátuma: 13.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 858 - 1 010 EUR/mesiac858€ + príplatok od 5 do 15 % + SL v hodnote 3,83 €, doprava zdarma + možnosť ubytovania