Prijmeme šikovných skladníkov VZV s praxou!

Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
788 + 20% Základnej mzdy - (160€) = 948 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca v 3-oj zmennej prevádzke ako súčasť oddelenia logistiky,
  • zodpovednosť za nepretržitý tok materiálu zo skladu k výrobným linkám, zásobovanie linky materiálom, zúčastňovanie sa pravidelných inventúr,
  • zodpovednosť za dôsledné dodržiavanie FIFO systému pri vyskladňovaní materiál,
  • zodpovednosť za správne odoberanie materiálu z príslušných dokov podľa plánu,
  • zabezpečenie bezpečnej manipulácie s obalmi a ich ochrana pred poškodením,
  • zodpovednosť za zverený VZV
  • zaisťovanie poriadku a čistoty v sklade.

Súčasťou mesačnej mzdy zamestnanca sú aj:
nočný príplatok 0,8277 € /hod.
nadčasový príplatok v pracovný deň 25% z priemerného zárobku na hod.
nadčasový príplatok cez víkend 40% z priemerného zárobku na hod.
príplatok 40% z hodinovej mzdy za každú odpracovanú hodinu cez víkend len víkendová zmena
25% z min. hod. sadzby  za odpracovanú hodinu v sobotu 0,6898 € /hod.
50% z min. hod. sadzba za odpracovanú hodinu v nedeľu 1,3795 € /hod.

Stravné lístky v hodnote 3,60 Eur z toho si zamestnanec dopláca 1,435 Eur/stravný lístok.

Informácie o výberovom konaní

Každý uchádzač bude informovaný telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Moderná slovenská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Neustálymi investíciami do rozvoja a vybavenia si dlhodobo dokáže udržať svoju stabilnú pozíciu na trhu, vďaka čomu vie aj pre svojich zamestnancov ponúknuť stabilné pracovné prostredie, možnosť práce v kvalitne vybavenom prostredí a v neposlednom rade možnosť neustáleho vzdelávania, a teda aj kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • platný preukaz VZV + prax
  • skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle výhodou
  • ochota pracovať na zmeny

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
ihneď

Mgr. Vladimír Jančo

[email protected]

Mám záujem
ID: 3649922  Megjelentetés dátuma: 11.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 788 + 20% Základnej mzdy - (160€) = 948 €