Junior developer mobilných(Android+iOS) a web(PHP) aplikácií

TransData s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
v závislosti od skúseností uchádzača, od 1200 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do svojho tímu developera mobilných (Android+iOS) a web (PHP) aplikácií, ktorý sa bude podieľať na tvorbe a vývoji mobilných a webových aplikácií v segmente doprava.
Náplň práce:
• asistencia vedúcemu vývojového tímu pri plánovaní vývoja aplikácie,
• identifikácia a analýza možných technických problémov,
• príprava diagramov popisujúcich vstupy/výstupy a logiku programu,
• kódovanie, testovanie, debugovanie, ladenie,
• príprava testovacích scenárov a testovanie funkčnosti vlastnej časti kódu,
• vedenie dokumentácie o stave a rozpracovaní kódovaných modulov,
• implementácia pridelenej časti systému,
• tvorba alebo účasť na tvorbe dokumentácie k vytvorenému softvéru,
• údržba softvéru.

Výhodou znalosť platformy Android a iOS.

• slovenská spoločnosť
• priateľské firemné prostredie, mladý a dynamický tím
• flexibilný pracovný čas
• osobný rast
• oddychové zóny na pracovisku
• sociálny program pre zamestnancov - plaváreň, telocvičňa, káva, ovocie a nejaká maškrta
• home office a sick days

Prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku a anglickom jazyku. Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vyžadujeme pozitívny vzťah k informatike, logické a analytické myslenie, vzdelanie technické, elektrotechnické, IT.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
jQuery - Pokročilý
CSS - Pokročilý
SQL - Základy
Objective-C - Základy
GIT - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovednosť
• komunikatívnosť
• samostatnosť
• kreativita
• tímový hráč
• chuť učiť sa

TransData, s.r.o. je systémový integrátor v oblasti verejnej dopravy, platobných a identifikačných systémov na slovenskom a zahraničnom trhu. Široké produktové portfólio činností zahŕňa systémové riešenie pre verejnú dopravu a informačné systémy, ale aj vývoj špecializovaného softvéru podľa požiadaviek trhu. Pozrite si viac na www.transdata.sk alebo na www.ubian.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3618202  Megjelentetés dátuma: 12.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: v závislosti od skúseností uchádzača, od 1200 eur