Technik pre značkovú výpočtovú techniku

trade technology s.r.o.

Miesto práce
Krásna
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
650 - 750 EUR/mesiacOdmeny za nadčasy, odmeny za prácu cez sviatok alebo víkend. Nákup výp. techniky s výraznou zľavou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného nadšenca pre výpočtovú techniku ktorý nám pomôže so skladaním PC a notebookov a následnú inštaláciu operačných systémov a iného software. Náplň práce zahŕňa aj profylaxiu výpočtovej techniky a prípadné balenie produktov určených k expedícii.

Práca v stabilnej spoločnosti (na trhu od r.2003), pohyblivá pracovná doba, seriózne finančné ohodnotenie.

Prosíme o zasielanie životopisov iba vhodných uchádzačov na danú pozíciu s aspoň minimálnou praxou a zručnosťami. Ponuky zasielať iba mailom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Snaha učiť sa nové veci, snaha o zdokonaľovanie sa, technické zručnosti sú nevyhnutnosťou.

Import a export IT z celej EU, predaj a servis výpočtovej techniky. Veľkoobchod a maloobchod. Prevádzkovanie eshopu ledgo.sk
ID: 4037588  Megjelentetés dátuma: 23.2.2021  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac