Manažér predaja automatizovaných manipulačných systémov (s potenciálom riadenia oddelenia logistických systémov )

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacOd 2000€/brutto + ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Toyota Material Handling Slovensko (TMHSK) ponúka automatizované riešenia manipulácie a skladovania, upravované podľa potrieb zákazníka. Tieto riešenia pomáhajú zákazníkom pri riadení distribúcie tovarov v skladoch, logistických priestoroch alebo výrobe. Naše automatizované riešenia pomáhajú znižovať náklady na prevádzku, zvyšujú bezpečnosť a znižujú náklady na poškodený tovar.
Ak chceme úspešne predávať naše automatizované riešenia, potrebujeme ľudí s adekvátnymi konštruktérskymi a integračnými kompetenciami. Pracovné povinnosti na tejto pozícií si vyžadujú cestovanie za zákazníkom a výkon práce aj v priestoroch nášho zákazníka.

Na tejto pozícii budete zodpovedný za ponuku a predaj autonómnych (bezpilotných) manipulačných systémov Toyota Autopilot.

  • Návrh procesných a materiálových tokov s využitím bezpilotných transportných systémov v spolupráci so zákazníkom
  • Samostatné riadenie predajného procesu
  • Príprava popisov, kalkulácií a ponúk jednotlivých riešení
  • Prezentácia návrhov riešení projektov a príprava projektovej dokumentácie
  • Konzultácie so zákazníkmi, vedenie predajných rokovaní a jednaní o zmluve
  • Administratívne činnosti spojené s projektovou dokumentáciou
  • Úzka spolupráca s projektovým tímom. Podpora vnútorného procesu od návrhu riešenia, plánovania a vývoja až po implementáciu

  • Zázemie renomovanej zahraničnej spoločnosti;
  • Služobný automobil a mobilný telefón na služobné účely;
  • Prepracovaný systém odborného vzdelávania;
  • Zamestnanecké benefity, dlhodobá stabilita a i.

V prípade, že spĺňate vyššie uvedené požiadavky a máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite nám svoj životopis, v ktorom nezabudnite uviesť kontaktné údaje - Váš email a telefónne číslo.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky vyššie uvedené požiadavky.
Ostatným uchádzačom, ktorých do termínu ukončenia výberového konania nebudeme kontaktovať, aj touto cestou ďakujeme za prejavený záujem.

Prosíme našich uchádzačov o zamestnanie, aby si pozorne prečítali dokument uložený na nasledovnom linku, ktorý obsahuje informácie k všeobecnému nariadeniu o ochrane osobných údajov (GDPR)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • Ukončené štúdium na vysokej škole technického smeru so zameraním na automatizačné technológie, informatiku (prípadne príbuzný obor)
  • Chápanie výrobných a pracovných procesov za účelom správnej implementácie automatizácie našich klientov
  • Ovládanie CAD nástrojov
  • Skúsenosti s prácou v medzinárodnej spoločnosti a kolektíve (výhodou, nie podmienkou)
  • Predošlé pracovné skúsenosti s vedením projektov
  • Pracovné skúsenosti v spoločnosti, ktorá sa zaoberá manipulačnou technikou (výhodou, nie podmienkou)
  • Veľmi dobré jazykové znalosti – Anglický a Slovenský jazyk
  • Analytické myslenie, orientácia na potreby zákazníka
  • Záujem o prácu so zákazníkom a vynikajúco zvládnuté vytváranie vzťahu a dôvery so zákazníkom
  • Ochota cestovať v rámci Slovenska a príležitostne aj v zahraničí
  • Nezávislý tímový hráč, výsledkovo orientovaný so záujmom naplniť očakávania zákazníka
  • Podporuje zdieľanie poznatkov a využívanie osvedčených postupov
  • Kladie dôraz na kvalitu

Pridaj sa k stabilnej spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko s.r.o., ktorá je jednotka na svetovom trhu v predaji, prenájme a servise manipulačnej techniky. Ponúkame manipulačnú techniku a tiež konvenčné a automatizované riešenia manipulácie a skladovania, upravované podľa potrieb zákazníka. Tieto riešenia pomáhajú zákazníkom pri skladovaní a riadení distribúcie tovarov v skladoch, logistických priestoroch alebo výrobe. Naše riešenia pomáhajú znižovať náklady na prevádzku, zvyšujú bezpečnosť a znižujú náklady na poškodený tovar. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe a na Slovensku pôsobíme od roku 1994.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 3834183  Megjelentetés dátuma: 25.9.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac