Chceš byť naším servisným technikom/ servisnou techničkou? Rozširujeme náš servisný tím pre okresy Nitra, Hlohovec a Galanta

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 500 EUR/mesiacPlat je od 1200 - 1500 EUR/ brutto (podľa odbornosti a kvalifikácie), variabilná zložka vyplácaná mesačne (až po skúšobnej dobe, v závislosti od výkonu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dvoch servisných technikov manipulačnej techniky s prideleným servisným automobilom pre okresy Nitra, Hlohovec a Galanta.
Hlavnou pracovnou náplňou je vykonávanie prác u zákazníka.
Jedná sa o:
  • prácu servisného technika v pridelenom servisnom vane (plne vybavená pojazdná dielňa)
  • pravidelný servis
  • diagnostika
  • opravy
  • dlhodobá starostlivosť o zverených zákazníkov
  • neoddeliteľnou súčasťou je mobilný telefón a tablet slúžiaci na diagnostiku, objednávanie náhradných dielov, a tvorbu servisných výkazov
  • náplň práce Vám môže priblížiť aj toto video: https://www.youtube.com/watch?v=-SKjglERY2s

  • Zázemie renomovanej zahraničnej spoločnosti;
  • Služobný automobil a mobilný telefón, tablet na služobné účely s prístupom na internet;
  • Prehľadný a férový odmeňovací systém;
  • Preplácanie nadčasov nad rámec platného zákonníka práce.
  • Prepracovaný systém odborného vzdelávania;
  • Zamestnanecké benefity (finančné, sociálne, vzdelávacie), dlhodobá stabilita a i.
  • 4 dni voľna nad rámec zákona
  • Kvalifikované technické tréningy a technická podpora
  • Zamestnávateľ hradí všetky potrebné školenia (nové aj obnovované)
  • Multisport karta
  • Stravné náhrady 7,80€ na deň

V prípade, že spĺňate vyššie uvedené požiadavky a máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite nám svoj životopis, v ktorom nezabudnite uviesť kontaktné údaje - Váš email a telefónne číslo.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky vyššie uvedené požiadavky.

Ostatným uchádzačom, ktorých do termínu ukončenia výberového konania nebudeme kontaktovať, aj touto cestou ďakujeme za prejavený záujem.

Prosíme našich uchádzačov o zamestnanie, aby si pozorne prečítali dokument uložený na nasledovnom linku, ktorý obsahuje informácie k všeobecnému nariadeniu o ochrane osobných údajov (GDPR)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanika, automatizácia, elektrotechnika, technické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax na pozícii opravár, mechanik resp. servisný technik je vítaná, nie je však podmienkou
  • samostatnosť;
  • platný vodičský preukaz sk. B;
  • všeobecné mechanické znalosti;
  • znalosti a skúsenosti z mechaniky, hydrauliky a automatizácie; elektriky
  • držiteľ oprávnenia §21, alebo §22 výhodou;
  • manuálna zručnosť;
  • zváračské oprávnenie je výhodou
  • dobré komunikačné schopnosti
  • záujem o uvedený druh práce
  • rozširovanie vedomostí a schopností v pracovnej oblasti.

Pridaj sa k stabilnej spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko s.r.o., ktorá je jednotka na svetovom trhu v predaji, prenájme a servise manipulačnej techniky. Ponúkame manipulačnú techniku a tiež konvenčné a automatizované riešenia manipulácie a skladovania, upravované podľa potrieb zákazníka. Tieto riešenia pomáhajú zákazníkom pri skladovaní a riadení distribúcie tovarov v skladoch, logistických priestoroch alebo výrobe. Naše riešenia pomáhajú znižovať náklady na prevádzku, zvyšujú bezpečnosť a znižujú náklady na poškodený tovar. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe a na Slovensku pôsobíme od roku 1994.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Mrázková
E-mail: poslať životopis
ID: 3815515  Megjelentetés dátuma: 24.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac