Účtovník / Účtovníčka; Zastupovanie počas MD/RD

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 134/B, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Denné účtovanie bankových výpisov
  • Evidencia a účtovanie došlých faktúr a dokladov
  • Párovanie vystavených faktúr a dobropisov s úhradami
  • Kompletná agenda správy pohľadávok
o sledovanie pohľadávok
o posielanie upomienok a príprava podkladov pre právnika
o sledovanie splátkových kalendárov
o aktualizácia zoznamu neplatičov (black list)
o návrh opatrení v prípade polehotných pohľadávok
  • Agenda obalového hospodárstva a nebezpečných odpadov
  • Aktívna účasť na mesačných účtovných závierkach spoločnosti
  • Zabezpečenie uplatňovania zákona o archívnictve v spoločnosti, evidencia archívu
  • Príprava podkladov pri audite spoločnosti a pri príprave rozpočtu
  • Vyhotovovanie rôznych prehľadov, pomocné práce podľa pokynov finančného riaditeľa

  • Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • Široká ponuka zamestnaneckých benefitov - bližšie informácie budú poskytnuté počas osobného stretnutia
  • Program vzdelávania zamestnancov
  • Príjemné pracovné prostredie

V prípade, že spĺňate vyššie uvedené požiadavky a máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite nám svoj životopis, v ktorom nezabudnite uviesť kontaktné údaje - Váš email a telefónne číslo.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky vyššie uvedené požiadavky. Vzhľadom na mimoriadnu situáciu kvôli Corona vírusu budeme vybraných uchádzačov kontaktovať výlučne telefonicky.

Ostatným uchádzačom, ktorých do termínu ukončenia výberového konania nebudeme kontaktovať, aj touto cestou ďakujeme za prejavený záujem.

Prosíme našich uchádzačov o zamestnanie, aby si pozorne prečítali dokument uložený na nasledovnom linku, ktorý obsahuje informácie k všeobecnému nariadeniu o ochrane osobných údajov (GDPR)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • Podmienkou je minimálne 2 ročná prax v odbore účtovníctvo a doterajšia prax z oblasti správy pohľadávok
  • Vynikajúce komunikačné zručnosti, aj v rámci korešpondencie
  • Precíznosť
  • Aktívne riešenie problémov
  • Počítačová gramotnosť
  • Schopnosť pracovať samostatne
  • Flexibilita
  • Pozitívny prístup

Pridaj sa k stabilnej spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko s.r.o., ktorá je jednotka na svetovom trhu v predaji, prenájme a servise manipulačnej techniky. Ponúkame manipulačnú techniku a tiež konvenčné a automatizované riešenia manipulácie a skladovania, upravované podľa potrieb zákazníka. Tieto riešenia pomáhajú zákazníkom pri skladovaní a riadení distribúcie tovarov v skladoch, logistických priestoroch alebo výrobe. Naše riešenia pomáhajú znižovať náklady na prevádzku, zvyšujú bezpečnosť a znižujú náklady na poškodený tovar. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe a na Slovensku pôsobíme od roku 1994.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Mrázková
E-mail: poslať životopis
ID: 3670033  Megjelentetés dátuma: 28.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac