Podpora IS/IT

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 134/B, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR + pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovný úväzok: 50% (Po-Pi, á 4hod/denne)

  • Zabezpečovanie optimálneho chodu informačného systému a periférnych zariadení
  • Poskytovanie technickej podpory užívateľom systému
  • Odstraňovanie porúch a chýb, ktoré vznikli užívateľom pri práci s informačným systémom
  • Inštalácia nových prvkov a modulov
  • Aplikovanie operačných systémov na konkrétne užívateľské prostredie
  • Vedenie evidencie HW/SW
  • Zálohovanie dát
  • Reporting.

  • Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • Široká ponuka zamestnaneckých benefitov - bližšie informácie budú poskytnuté počas osobného stretnutia
  • Program vzdelávania zamestnancov
  • Príjemné pracovné prostredie

Personálne oddelenie spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko, s.r.o. bude kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.
Prosíme našich uchádzačov o zamestnanie, aby si pozorne prečítali dokument uložený na nasledovnom linku, ktorý obsahuje informácie k všeobecnému nariadeniu o ochrane osobných údajov (GDPR)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Znalosť problematiky IS/IT,
  • Skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou, nie podmienkou
  • Anglický jazyk (slovom aj písmom) na komunikatívnej úrovni (odborná IT komunikácia, emailová komunikácia s centrálou spoločnosti),
  • Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť a aktívny prístup k práci
  • Analytické myslenie, záujem o sústavné vzdelávanie a rozvoj v oblasti IS/IT
  • Aktívny prístup k riešeniu problémov

Pridaj sa k stabilnej spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko s.r.o., ktorá je jednotka na svetovom trhu v predaji, prenájme a servise manipulačnej techniky. Ponúkame manipulačnú techniku a tiež konvenčné a automatizované riešenia manipulácie a skladovania, upravované podľa potrieb zákazníka. Tieto riešenia pomáhajú zákazníkom pri skladovaní a riadení distribúcie tovarov v skladoch, logistických priestoroch alebo výrobe. Naše riešenia pomáhajú znižovať náklady na prevádzku, zvyšujú bezpečnosť a znižujú náklady na poškodený tovar. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe a na Slovensku pôsobíme od roku 1994.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Mrázková
E-mail: poslať životopis
ID: 3465815  Megjelentetés dátuma: 8.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 EUR + pohyblivá zložka mzdy