Accountant - účtovník/-čka - zastupovanie počas MD

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 134/B, Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bežné účtovné operácie súvisiace s činnosťou spoločnosti:
vykonáva evidenciu a účtovanie došlých faktúr a dokladov;
  • vykonáva evidenciu a účtovanie osobných výdajov a služobných ciest;
  • vykonáva denné účtovanie bankových výpisov;
  • zabezpečuje uplatňovanie zákona o archívnictve v spoločnosti, evidencia archívu;
  • vykonáva účtovanie časového rozlíšenia nákladov;
  • zabezpečuje rozdeľovanie nákladov podľa nákladových stredísk;
  • pripravuje podklady pri audite spoločnosti a pri príprave rozpočtu;
  • eviduje a rieši poistné udalosti týkajúce sa služobných automobilov;
  • pripravuje podklady k dani z motorových vozidiel;
  • zabezpečuje kompletnú agendu motorových vozidiel;
  • spracúva štatistické výkazy
  • plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

Zamestnanecké výhody a benefity budú prezentované vybraným uchádzačom pri osobnom pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Podmienkou je minimálne 3-ročná prax v odbore účtovníctvo.

V prípade, že spĺňate vyššie uvedené požiadavky a máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite nám svoj životopis, v ktorom nezabudnite uviesť kontaktné údaje - email a telefónne číslo.
Kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú všetky vyššie uvedené požiadavky.
Ostatným uchádzačom, ktorých do termínu ukončenia výberového konania nebudeme kontaktovať, aj touto cestou ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Access - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • zodpovednosť a dôslednosť
  • kvalita práce
  • dobré organizačné schopnosti
  • tímový hráč
  • aktívne riešenie problémov
  • počítačová gramotnosť
  • dodržiavanie termínov
  • efektívna komunikácia
  • flexibilita
  • pozitivny pristup

Pridaj sa k stabilnej spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko s.r.o., ktorá je jednotka na svetovom trhu v predaji, prenájme a servise manipulačnej techniky. Ponúkame manipulačnú techniku a tiež konvenčné a automatizované riešenia manipulácie a skladovania, upravované podľa potrieb zákazníka. Tieto riešenia pomáhajú zákazníkom pri skladovaní a riadení distribúcie tovarov v skladoch, logistických priestoroch alebo výrobe. Naše riešenia pomáhajú znižovať náklady na prevádzku, zvyšujú bezpečnosť a znižujú náklady na poškodený tovar. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe a na Slovensku pôsobíme od roku 1994.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktória Prevužňáková, M.A.
Tel.: +421248252512
E-mail: poslať životopis
ID: 2705785  Megjelentetés dátuma: 2.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou