Brigádnik/čka vo výberovom hračkárstve TOYETO - Vnímavé hračky - Bratislava

TOYETO s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,00€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kúzlo, ktorým sa menia anonymné hračky z políc hračkárstiev na milovaných hrdinov detských izieb patrí medzi deťmi k tým najobľúbenejším. Ak si na takéto čarovanie trúfate, ste u nás srdečne vítaní, či ste dôchodkyňa, či študent s voľnejším rozvrhom počas týždňa.

Hľadáme pomocného asistenta/asistentku predaja do našich predajní TOYETO - Vnímavých hračiek v Bratislave v Cubicone. Ponúkame prácu so zaujímavým sortimentom v zohranom tíme skvelých kolegov, slušný prístup k zamestnancom a vzdelávanie.

Vašou úlohou bude:
- milo sa pozdraviť a usmiať :)
- ponúknuť pomoc zákazníkovi a poradiť mu
- nablokovať mu nákup na pokladni
- starať sa o čistotu a vzhľad predajne a výkladu, aby ste sa u nás dobre cítili vy aj zákazníci

Práca je časovo flexibilná, hľadáme najmä ľudí, ktorí môžu pracovať aj počas pracovných dní a cez deň počas pracovných hodín. Ak máte radi deti a radi sa hráte, budete sa cítiť ako ryba vo vode.

Okrem stručného životopisu nám napíšte:
1. Ktoré dni a v akom čase môžete pracovať.
2. Prečo by ste chceli pracovať v našom hračkárstve.

Tešíme sa na Vašu odpoveď :)

- práca v príjemnom prostredí
- zamestnanecké zľavy
- možnosť účasti na školeniach
- priestor pre Vaše nápady

Svoje životopisy a odpoveď na otázku: Prečo chcem pracovať vo Vnímavých hračkách? ako aj informáciu, počas ktorých dní môžete chodiť do práce, zašlite prostredníctvom reakcie na inzerát.

Ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, no telefonicky budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie :)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bolo by skvelé, ak by ochota, ústretovosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a komunikatívnosť patrili medzi Vaše prirodzené vlastnosti. Akékoľvek predchádzajúce skúsenosti s podobnou prácou sú, samozrejme, vítané (ale nie nevyhnutné). A určite nepohrdneme ani tým, ak ste schopní komunikovať aj v nejakom cudzom jazyku.

Toyeto je kreatívny a jedinečný koncept, ktorý v súčasnosti prináša pod jednou strechou 10 krásnych showroomov / predajní s hračkami v SR, online katalóg a eshop v jednom, aj distribúciu tovaru v rámci veľkoobchodu. Sme výhradným distribútorom 20 prémiových značiek hračiek, ktoré kladú dôraz na rozvoj dieťaťa, udržateľnosť aj použité materiály.
ID: 3462061  Megjelentetés dátuma: 25.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,00€/hod