Kuchár

N3 towers s. r. o.

Miesto práce
Tri Veže, Bajkalská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál teplej a studenej kuchyne podľa pokynov šéfkuchára, dodržiavanie HACCP, príprava šalátov a steakov, pasty a rizota, príloh, polievok, denného špeciálu, výroba pasty, zodpovednosť za inventár a tovar

individuálne ohodnotenie extra k platu každý mesiac, zamestnanecká strava ,
pracovný odev, pitný režim, teambuildingy, veselý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Naša spoločnosť úspešne prevádzkuje viaceré kvalitné reštaurácie v Bratislave. Sme na trhu uz vyše 13 rokov. Našou vizitkou sú dlhoroční spokojní zamestnanci.
ID: 3710295  Megjelentetés dátuma: 7.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac