Stavebný technik / Majster stavebnej výroby

Tower One s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1350

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia činností na zverenej stavbe
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu podľa pokynov stavbyvedúceho
- realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality
- realizácia výkonov podľa stavebnej dokumentácie a ich evidencia v stavebnom denníku.
- evidencia dodaného a zabudovaného materiálu vrátane dokladov, evidencia pracovníkov.
- preberanie zrealizovaných prác, príprava dokladov pre vystavenie protokolov o vykonaných prácach

- motivačné finančné ohodnotenie
- podpora ďalšieho vzdelávania a odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

- predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii výhodou
- schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
- samostatnosť, technické myslenie, zodpovednosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- komunikatívnosť

Spoločnosť Rezidencia medzi hviezdami a.s. uskutočňuje projektovanie, výstavbu a predaj bytových aj nebytových priestorov. Generálny dodávateľ stavieb.
ID: 3384095  Megjelentetés dátuma: 14.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1350