Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Vodiči

TOŠO Trans s.r.o.

Miesto práce
Hradská 13983/5c, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 739 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme vodiča na kamión a na hydralickú ruku. VP skupiny C,E s min. praxou 1 rok na MKD .Práca Sk,AT,CZ.
Denné parkovanie v Bratislave a v okolí.
Víkendy volné.

Plat : 1800 eur brutto z toho základná zložka mzdy 739eur brutto.

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Bulharský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Srbský jazyk - Mierne pokročilý (B1), alebo Ukrajinský jazyk.
Nutnosť ovládať aspoň jeden z týchto jazykov,v našej firme sa týmito jazykmi dohovoríme.

Ostatné znalosti
Internet,e-mail - základy
Vodičský preukaz
C, E
Počet rokov praxe
1
Požadované doklady: tachografová karta, KKV ,psychotesty.

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Bulharský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Srbský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1)

Internet,e-mail - Základy

C, E

1

Požadované doklady: tachografová karta, KKV ,psychotesty, vodičský preukaz C,E.

TOŠO Trans s. r. o. Bratislava je dopravná spoločnosť s vlastnými kamiónmi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3316322  Megjelentetés dátuma: 15.1.2023  Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac