Skladník / skladník s VZV ( nočná smena )

TOPTRANS EU, a.s.

Miesto práce
Na Priehon 50, Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykládka - nakládka kamiónov
• Práca so skenerom
• Nočná práca 21:00 - 5:00 po - pia
• Víkend voľný

• Dlhodobá spolupráca, možný osobný rast
• Kurz VZV zabezpečíme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- logické myslenie
- fyzická zdatnosť

Pod značkou TOPTRANS prevádzkujeme systém expresnej prepravy kusových zásielok a balíkov od domu k domu s doručením po Slovenskej republiky do 24 hodín a do Českej republiky do 24 alebo 48 hodín podľa regiónu. Náš systém je nastavený tak, aby maximálne vyhovel potrebám každého zákazníka, a dokázali sme tak zaistiť prepravu zásielok najrôznejšieho charakteru - od balíkov cez palety až po nadrozmerné zásielky.

Naše služby poskytujeme v segmente obchodných spoločností B2B (napr. prepravy medzi výrobcom a veľkoobchodom), obchodných spoločností a koncových klientov B2C (internetové obchody), tak aj v segmente domácností a konečných spotrebiteľov C2C.

Využívame moderný jednotný systém spracovania dát, vďaka ktorému majú naši zákazníci dokonalý prehľad o stave a spracovaní svojej objednávky i konkrétnom čase doručenia zásielky.

Disponujeme najhustejšou sieťou stredísk (25 diep v ČR a 7 diep v SR) mezi expresnými prepravcami, vďaka čomu dokážeme byť bližšie našim klientom a poskytnúť im služby šité na mieru.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3660207  Megjelentetés dátuma: 18.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac