Technológ zvárania

TOPOS TOVARNÍKY, a.s.

Miesto práce
Odbojárov 294/10, 955 88 Tovarníky, okres Topolčany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technická príprava výroby v oblasti zvárania MAG/TIG
- zavádzanie nových dielov do výroby
- tvorba nových technologických postupov
- prevádzanie skúšok nového náradia, stanovenie cyklových časov
- spolupráca s konštrukciou náradia a vývojom
- plánovanie toku materiálu, tvorba analýz vo výrobných procesoch
- optimalizácia výrobných procesov a zlepšovanie produktivity z technologického hľadiska
- spolupráca pri riešení technických problémov vo výrobe
- spolupráca pri výrobe prototypov a vzoriek
- spolupráca pri vypracovaní PFMEA
- koordinácia aktivít pri zabezpečovaní strojov a technológií
- starostlivosť o sériovú výrobu, spolupráca pri riadení zmien
- optimalizácia procesov a navrhovanie zmien procesov v sériovej a kusovej výrobe
- normovanie spotreby práce
- ovládanie a konfigurácia zváracích zariadení
- navrhovanie zmien na zlepšenie výrobných procesov a ich implementácia
- navrhovanie a zabezpečovanie opatrení k postupnému zvyšovaniu úrovne technológie zvárania
- stanovovanie a udržiavanie zváracích parametrov zváracích pracovísk
- vykonávanie experimentálnych skúšok na stanovenie zváracích parametrov
- vykonávanie analýzy chýb a navrhovanie opatrení na zamedzenie ich vzniku

služobný telefón, PC

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Materiálovo-technická fakulta STU Trnava/zváranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, precíznosť, príjemné vystupovanie, vzdelávacie, resp. školiace zručnosti

Spoločnosť TOPOS TOVARNÍKY a.s. patrí k tradičným strojárskym výrobcom na Slovensku. Je orientovaná na dodávanie komponentov a podskupín pre finálnych výrobcov strojov a zariadení. Ťažisko technologických možností leží v oblasti spracovávania polotovarov trieskovým obrábaním, zváraním, ohýbaním, strihaním a tepelným spracovaním. Spoločnosť je dodávateľom pre renomované svetové firmy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2733062  Megjelentetés dátuma: 22.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou