Skladník 12 hod. 4-zmenná prevádzka

TOPNAD Trade s.r.o.

Miesto práce
Pod Kalváriou 4602/72a, Topoľčany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
600 € + ďalšie odmeny, príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-manipulačné práce v sklade
-kontrola tovaru
-príprava tovaru
-vychystávanie, zaskladňovanie, vyskladňovanie, nakladanie tovaru
-práca s VZV
-obsluha príslušných skladových zariadení

- príplatky za výkonnosť
- dochádzkový bonus
- vernostný bonus
- výška príplatkov nad rámec zákona
- výška stravných lístkov nad rámec zákona
- zabezpečenie školenia pre získanie preukazu VZV a iných
- široký výber zamestnaneckých benefitov zameraných na regeneráciu
- Vianočné bonusy
- 4-zmenná prevádzka = 4 dni pracovné a 4 dni voľno
- práca v príjemnom kolektíve
- Teambuildingy
- stabilita v renomovanej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

-Chuť pracovať
-Precíznosť
-Dôslednosť
-Spoľahlivosť
-Manuálna zručnosť
-Preukaz na VZV výhodou
-Ochota pracovať viacsmenne

TOPNAD Trade s.r.o. je divíziou spoločnosti TOPNAD a.s., ktorá patrí medzi najväčšie a najvýznamnejšie dopravno-logistické spoločnosti na Slovensku a jej história sa datuje už od roku 1949. Ako akciová spoločnosť funguje od roku 1995, čo možno považovať aj za začiatok fungovania modernej dopravnej spoločnosti zameranej nielen na poskytovanie dopravných služieb medzinárodnej a vnútroštátnej kamiónovej dopravy, ale aj širokého spektra logistických a skladovacích služieb, špedície a zasielatelstva, leteckej a námornej dopravy, služieb colnej deklarácie, ale aj servisných služieb pre osobné a nákladné vozidlá. Rovnako spoločnosť zabezpečuje technické a emisné kontroly vozidiel a kontroly originality najmodernejšou diagnostikou. Sídlo spoločnosti je v Topoľčanoch a pobočky v Partizánskom, Bratislave a Slovinsku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3219520  Megjelentetés dátuma: 6.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 € + ďalšie odmeny, príplatky a bonusy