Vodoinštalatér

TOPinstal s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 000 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia vody, kanalizácie a kúrenia.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vodár, kúrenár, inštalatér.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, flexibilita, lojálnosť, pracovitosť.

Spoločnosť TOPinstal, s.r.o. je spoločnosťou, ktorá počas pôsobenia na slovenskom trhu zanechala za sebou sériu úspešných vodoinštalačných a kúrenárskych prác na mnohých stavbách, radových zástavbách a bytových domoch. Dôležitá je pre nás organizácia procesov, angažovanosť a zodpovednosť ku klientovi ako i k samotnej zákazke. Kladieme dôraz na profesionalitu a spoľahlivosť, pretože dobré meno je pre nás prioritou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4034584  Megjelentetés dátuma: 17.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac