Turany - Zvárač CO2/ hliníka

TOPcontroll spol. s r.o.

Miesto práce
Turany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvárač CO2:
- prax v zváraní čiernych plechov,
- čítanie technických výkresov,
- ustavovanie dielcov,
- zváranie skupín a podskupín dielcov podľa technickej dokumentácie,
- čistenie a prebrusovanie zvarov,
- kontrola a meranie dielcov.

Zvárač hliníka:
- príprava pracoviska, príprava na prácu,
- čítanie výkresovej a technickej dokumentácie,
- manipulácia s materiálom,
- zváranie,
- zváranie - ustavovanie,
- brúsenie,
- nahlasovanie chýbajúcich materiálov, nástrojov na potrebné pracovné úkony, problémov so strojmi / nástrojmi zmenovému majstrovi,
- odreportovanie vykonanej operácie po jej dokončení (kusy dobré/zlé),
- vypisovanie údajov na MO (meno, dátum a počet dobrých kusov),
- označenie materiálu/produktov na pracovisku a produkty z neho odchádzajúce,
- evidencia práce (výkaz práce), reportovnie operácií, zodpovednosť za evidenciu kvalitatívnych parametrov procesu,
- vizuálna kontrola procesu,
- kontrola a meranie správnosti dielcov,
- dokončovacie práce,
- konzultácia práce s nadriadeným,
- upratovanie pracoviska,
- údržba strojov / náradia, evidencia denníka údržby stroja.

Prosíme, aby reagovali na pracovnú ponuku iba uchádzači podľa osobnostných predpokladov a zručností uvedených v inzeráte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax so zváraním metódou Co2 alebo TIG
* Platné štátne skúšky
- Technická zdatnosť a zručnosť
- Čítanie technickej dokumentácie a výkresov-nutnosť
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť
- Manuálna zručnosť

Sme akreditovaná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predovšetkým sortáciou a kontrolou kvality dielov prevažne v automobilovom priemysle. Naše portfólio služieb ponúka široké spektrum špecializovaných prác v oblasti outsourcingu logistiky, výroby, balenie a prebaľovanie tovaru, montážne a demontážne práce, uskladnenie výrobkov a práce súvisiace s uskladnením. Ponúkame tiež možnosť dopravy materiálu, tovaru alebo zásielok prostredníctvom nákladných vozidiel. V ostatnom roku sa naše portfólio služieb rozrástlo o výrobu a predaj gumovej drte. Novinkou v našej ponuke sú služby v oblasti metrológie a merania pomocou 3D skenera.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3735968  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 - 7 EUR/hod.