Ekonóm spoločnosti

TOPASTBAU s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebná spoločnosť so sídlom v Žiline príjme ihneď na plný úväzok hlavného ekonóma so znalosťou - kompletné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva, miezd a personalistiky. Požadovaná prax min. 3 roky. Svoje životopisy s telefonickým kontaktom posielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Práca v príjemnom mladom kolektíve, dobré pracovné podmienky, dobré finančné ohodnotenie.

Žiadosť, motivačný list s profesným životopisom a telefonický kontakt zasielajte na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, administratíva, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, zodpovednosť, flexibilnosť, spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, zodpovedný prístup k práci, nemecký jazyk a vodičský preukaz výhodou, ale nie podmienkou

Sme stavebná spoločnosť, ktorá sa zameriava na dynamický rast spoločnosti a zároveň dáva príležitosť šikovným ľuďom ukázať svoje schopnosti a spoločne na základe tímovej spolupráce prinášať spokojnosť našich klientov. Dbáme na stabilitu a odbornosť našich zamestnancov a vedieme ich k vlastnej zodpovednosti a za vykonanú prácu.
ID: 3290160  Megjelentetés dátuma: 9.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200,-