Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Mechanik osobných a nákladných motorových vozidiel

TOPA STAV s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
10 EUR/hod.výška mzdy závisí od dĺžky praxe a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- mechanické opravy a bežná údržba
- opravy v súlade s technologickými postupmi
- oprava stavebných vozidiel a strojov
- vykonávanie opráv stavebnej mechanizácie
- vykonávanie servisných prác pri údržbe na dielni a na stavbách
spoločnosti
- oprava osobných motorových vozidiel

- firemné motorové vozidlo
- firemný mobilný telefón
- trinásty plat
- odmeny a bonusy

kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritéria

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Autonechanik, mechanik nákladných vozidiel, mechanik strojov/bágrov

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- dlhoročné skúsenosti so zváraním Co2 veľmi
vítaná
- poistenie škody voči zamestnávateľovi vítané
nie je podmienkou
- vodičský preukaz sk. B nevyhnutná sk. C
vítaná

TOPA STAV s. r. o. je stavebno-obchodná spoločnosť zaoberajúca sa v oblastiach developerstva a rentierstva, zabezpečujúca realizáciu kompletných stavebných prác v oblasti pozemného staviteľstva – bytovej, občianskej, priemyselnej výstavby, výstavby inžinierskych sietí, rekonštrukcií a opráv. Naša spoločnosť sa vyprofilovala na silnú, stabilnú, spoľahlivú stavebnú spoločnosť, ktorá svojimi skúsenosťami a odborným potenciálom našich pracovníkov, modernou a kvalitnou technikou a technológiou vie vyhovieť a prispôsobiť sa potrebám a požiadavkám každého zákazníka.
Realizáciu náročných diel zvládame vďaka vopred prepracovanému časovému harmonogramu a spoľahlivému prístupu každého jedného zamestnanca. Disponujeme vlastným vozovým parkom, strojovým vybavením a stavebnými mechanizmami.

www.topastav.sk
ID: 3944569  Megjelentetés dátuma: 26.5.2023  Alapbér (bruttó): 10 EUR/hod.