Komplexný účtovník/-čka

TOPA STAV s. r. o.

Miesto práce
Sverepec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexné vedenie podvojného účtovníctva v súlade s platnými právnymi predpismi a účtovnými predpismi
• kontrola hlavnej knihy, pokladne a inventarizácia účtov
• zabezpečovanie fakturácie, účtovanie faktúr, dobropisov a interných dokladov
• sledovanie pohľadávok a záväzkov
• zabezpečenie prehľadnosti finančných tokov v spoločnosti a ich riadenie
• spracovanie mesačnej a ročnej uzávierky, DPH, ročného daňového priznania z DzPPO
• zodpovednosť za zostavenie účtovnej závierky
• evidencia a účtovanie investičného majetku a drobného investičného majetku
• účtovanie odpisov (daňové, účtovné)
• spracovanie miezd a podávanie mesačných výkazov poisťovniam
• kompletná personalistika - archivácia a aktualizácia zložiek zamestnancov, prihlášky, odhlášky evidenčné listy, príprava pracovných zmlúv, dodatkov, výstupná dokumentácia pri ukončení PP, školenie pracovného poriadku, príprava porušení pracovnej disciplíny
• spolupráca pri účtovných závierkach s audítormi, príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva
• kompletné zastúpenie spoločnosti s bankami, lízingovými spoločnosťami, daňovým úradom a príslušnými kontrolnými úradmi
• sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch
• kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy
• spracovanie mesačných finančných reportov pre vedenie spoločnosti

Budú upresnené na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme šikovného človeka s pozitívnym myslením, schopného samostatne a zodpovedne pracovať, pri tejto práci je samozrejmosťou spoľahlivosť, diskrétnosť, presnosť, precíznosť a orientácia na detail, organizácia času - time management, schopnosť dokončiť všetky zverené úlohy.
Požadujeme prax vo vedení komplexného účtovníctva, výbornú znalosť slovenských účtovných predpisov a súvisiacej daňovej legislatívy.
Prax vo vedení účtovnej agendy (min. 3-5 rokov)

TOPA STAV s. r. o. je stavebno-obchodná spoločnosť zaoberajúca sa v oblastiach developerstva a rentierstva, zabezpečujúca realizáciu kompletných stavebných prác v oblasti pozemného staviteľstva – bytovej, občianskej, priemyselnej výstavby, výstavby inžinierskych sietí, rekonštrukcií a opráv. Naša spoločnosť sa vyprofilovala na silnú, stabilnú, spoľahlivú stavebnú spoločnosť, ktorá svojimi skúsenosťami a odborným potenciálom našich pracovníkov, modernou a kvalitnou technikou a technológiou vie vyhovieť a prispôsobiť sa potrebám a požiadavkám každého zákazníka.
Realizáciu náročných diel zvládame vďaka vopred prepracovanému časovému harmonogramu a spoľahlivému prístupu každého jedného zamestnanca. Disponujeme vlastným vozovým parkom, strojovým vybavením a stavebnými mechanizmami.

www.topastav.sk
ID: 3855272  Megjelentetés dátuma: 27.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac