Можливість для людей з України

Operátor výroby

TOP KRAFT SK a.s.

Miesto práce
Dolná 15, Myjava
Termín nástupu
dohodou
5,2 - 6,9 EUR/hod.Hodinová mzda. Trojzmenná prevádzka. Príplatky za druhú zmenu a tretiu zmenu nad rámec zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na vstrekolise plastov, montážnom automate, balenie výrobkov a podobne

- stále zamestnanie, možnosť slušného zárobku, slušné pracovné prostredie
- práca na pracovnú zmluvu
- voľné víkendy a sviatky
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- 13. a 14. plat v nadväznosti na hospodárske výsledky,
- zamestnanecké zľavy na výrobky

V prípade zamestnania dvojice, pár, manželia a pod. Je možné poskytnúť byt. Všetko dohodou. Vhodné aj pre odídencov z Ukrajiny.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať, dobrý zdravotný stav, zodpovedný prístup k práci, kvalitné pracovné návyky.

Spoločnosť TOP KRAFT SK a. s. pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 28 rokov.
Za toto obdobie sme si vypracovali stabilnú pozíciu výrobcu a dodávateľa upevňovacích a spojovacích materiálov.

Zaoberáme sa výrobou, importom a distribúciou kvalitného spojovacieho materiálu, príslušenstva pre sadrokartón a zatepľovanie.
V neposlednom rade sme majiteľom značky ručného náradia KRAFTER.

Z malej firmy s jedným zamestnancom je dnes spoločnosť s pobočkami v 5 krajinách Európy, stovkou pracovných miest a ročným obratom viac ako 20 mil. eur.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2596592  Megjelentetés dátuma: 25.3.2023  Alapbér (bruttó): 5,2 EUR/hod.