Kuchár

Top Grill LM s.r.o.

Miesto práce
OC Novum, Námestie legionárov, Prešov
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac13. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutej reštaurácie Andy's v OC Novum v Prešove hľadáme kolegu, ktorý je kuchárom nie len teoreticky, ale aj prakticky na pľaci! Snažíme sa variť dobre, chutne, kvalitne a kto má rád výzvu variť aj bez vegety, nech to s nami len skúsi! Pracujeme na krátky a dlhý týždeň. Skúsenosti zo zahraničia uvítame, radi sa niečomu novému priučíme. Kuchyňa je malá ale fajná, všetko po ruke a dobre vybavená! Pláca od 7€ v čistom na hodinu, cez vikendy a sviatky samozrejme príplatky! Bližšie info o nás nájdeš na www.andys-novum.sk, alebo osobne. Tešíme sa ťa spoznať a možno práve ty, pomôžeš našim hosťom zažiť gastronomický zážitok v Andy's. . Životopisy zasielajte e-mailom: [email protected] prípadne telefonicky: ‪0905602530‬

Príspevok na dochádzanie do zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár

Počet rokov praxe

2

Naša spoločnosť prevádzkuje sieť fast foodov a reštaurácií v obchodných centrách v Prešovskom a Košickom kraji. V tomto odbore pôsobíme už od r. 2005 a snažíme sa o kvalitné a dostupné služby. Naším cieľom je pevné postavenie na gastronomickom trhu a vytvorenie úspešnej reštauračnej siete.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4062038  Megjelentetés dátuma: 26.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac