Prevádzkový manažér pre sieť klubov Top Game

TOP GAME GROUP, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinovanie a manažovanie prevádzky a personálu
  • priame riadenie ľudí (vedenie zvereného tímu a jeho koordinovanie, motivovanie a hodnotenie výsledkov, nábor a výber zamestnancov vo svojom tíme
  • koučovanie zamestnancov s cieľom dosiahnuť excelentný zákaznícky servis
  • starostlivosť o zákazníkov, participovanie na aktivitách prevádzky
  • tvorba plánov, dosahovanie výsledkov, zodpovednosť za plnenie cieľov a úloh určených stratégiou manažmentu spoločnosti
  • riešenie úloh a odborných problémov, samostatné rozhodovanie a implementovanie rozhodnutí, zodpovednosť za implementovanie rozhodnutia
  • pravidelný reporting konateľovi spoločnosti a priamym nariadeným o výsledkoch a ichprezentácia

  • ponúkame náročnú ale veľmi zaujímavú prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti
  • mimoriadnu príležitosť pre sebarozvoj
  • podporu v profesijnom a osobnom raste
  • otvorená komunikácia
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • zamestnanecké výhody (firemné auto, mobil, notebook)
  • možnosť vzdelávania sa ( školenia pre manažérov od najúspešnejších ľudí na manažérskych pozíciach v rámci Európy......)
  • možnosť ubytovania ( za splnenie určitých podmienok platí ubytovanie spoločnosť TOP GAME)
  • mladý a dynamický kolektív
  • podieľanie sa na ďalšom vývoji konceptu prevádzok TOP GAME

Informácie o výberovom konaní

FOTO a profesijný životopis poslať mailom

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

manažér, prevádzkar

  • ukončené SŠ, alebo VŠ vzdelanie
  • manažérske a odborné skúsenosti
  • riadiaca, organizačné a rozhodovacie schopnosti
  • samostatnosť, orientácia na cieľ a výsledok
  • schopnosť viesť ľudí, motivovať, hodnotiť a odmeňovať
  • dynamická, energická osobnosť (chuť pracovať, viesť kolektív a byť členom tímu)
  • prirodzená autorita
  • časová flexibilita (práca aj cez víkend)
  • loajalita a kreativita
  • odolnosť voči stresu
  • spoľahlivosť, čestnosť a zodpovednosť
  • ústretový voči zákazníkom

Spoločnosť TOP GAME je spoločnosť s dlhoročnou tradíciou od roku 1994, ktorá je materskou spoločnosťou viacerých firiem zaoberajúcich sa výrobou, predajom, prenájmom a prevádzkovaním video terminálov a elektromechanických ruliet. Je jednou z najväčších prevádzkovateľov moderných elektromechanických kasín na území celej SR. V súčasnosti prevádzkujeme 12 vlastných klubov najmä v západoslovenskom kraji a ďalších 15 s partnermi, prevádzkujeme 700 video terminálov. V sieti Topgame a Casín Respect poskytujeme vysoký štandard služieb. Každá Vaša návšteva bude spríjemnená milým – odborne vyškoleným personálom. Dobré meno spoločnosti robí hlavne spoľahlivosť, špičkový servis, inovatívne technológie a hlavne kreativita a dynamika celého nášho tímu. Sme otvorení všetkým novým nápadom a ideám. Sme profesionáli v tom čo robíme, tak neváhaj a staň sa aj TY jedným z nás.. Spoločnosť je licencovaným subjektom a je pod prísnou kontrolou Ministerstva financií SR a daňovým úradom.
Počet zamestnancov 100-150 zamestnancov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Čačíková
Tel.: +421948059576
E-mail: poslať životopis
ID: 2435720  Megjelentetés dátuma: 23.1.2018