Pracovník detského centra so zábavnými automatmi

TOP FUN EU s.r.o.

Miesto práce
Novum Prešov, Námestie legionárov 6824/1, 080 01 Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
06.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu, ktorá Vás bude baviť? Tak ste ju práve našli! Nový TOP-FUN NOVUM hľadá do svojho tímu veselých pracovníkov!

ČO ROBÍ NÁŠ ŠPECIALISTA/PRACOVNÍK?

Náplňou Vašej práce bude komunikácia a starostlivosť o našich klientov, obsluha arkádových strojov a obsluha virtuálnej reality.-Kontakt so zákazníkom - uvítanie, vysvetlenie ako funguje naše zábavné centrum (automaty, VR, žetóny a ceny), obsluha pri VR, predaj cien za tikety zákazníkom
- Obsluha strojov a VR - dopĺňanie tiketov a žetónov do strojov, nastavenie a hry vo VR, jednoduchá údržba strojov a VR (čistenie prachu, dezinfekcia plochy s ktorou pravidelne prichádzajú zákazníci do kontaktu,...)
- Práca s kasou - predaj služieb, cien, inventarizácia, dopĺňanie vitrín s cenami
- Všeobecná údržba centra - vysávanie a utieranie prachu, udržiavanie poriadku a čistoty na prevádzke

Plat: 3,8 € na hodinu (netto) (1 mes skusobna doba - 3,5 € na hodinu)
- Možnost karierneho rastu
- Skúšobna doba 1 mesiac

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Čo očakávame:
Mladých a energických ľudí ktorí sa neboja pracovať s deťmi aj dospelými. Musia byť komunikatívni, a ochotní pomáhať zákazníkom, vysvetľovať im hry a chod celého zábavného centra.

Zabavne centrum pre celu rodinu TOP FUN. Na Slovensku sme jedinou spoločnosťou, ktorá môže poskytnúť najmodernejšie vybavenie v oblasti zábavného priemyslu. Zábava pre všetky vekové kategórie je hlavným konceptom nášhich centrov.
ID: 3680447  Megjelentetés dátuma: 14.9.2020  Alapbér (bruttó): 500 EUR/mesiac