Regionálny obchodný zástupca pre stredné Slovensko

TOP CONSULT GROUP, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 Eur plus prémie plus benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, výrobcu a distribútora záhradníckych substrátov v SR, hľadáme dynamického a skúseného obchodníka, na pozíciu Regionálneho obchodného zástupcu s pôsobením v regióne stredného Slovenska.

Agenda zahŕňa:
- zabezpečenie predaja výrobkov spoločnosti v regióne (vybudovaná databáza odberateľov plus akvizícia nových)
- plnenie stanoveného plánu tržieb, vrátane zabezpečenia správnosti a včasnosti platieb svojich obchodných partnerov
- riešenie reklamácii uplatnených svojimi obchodnými partnermi
- vypracovanie návrhov plánov, obchodných podmienok a obchodnej stratégie v stanovenom regióne
- zabezpečenie prieskumu trhu, sledovanie konkurenčného prostredia, dávanie podnetov k zavedeniu nových výrobkov, úprave obchodných a dodávateľských podmienok, k marketingovej podpore
- zabezpečenie poradenského servisu pre obchodných partnerov
- spolupráca s regionálnymi obchodnými zástupcami na Slovensku a v ČR, ako aj spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

- stabilná spoločnosť s dlhodobým pôsobením na slovenskom trhu
- firemný automobil aj na súkromné účely, notebook , mobilný telefón
- práca v mladom kolektíve
- pravidelné vzdelávanie
- flexibilný pracovný čas, platená dovolenka nad zákonný rámec, homeoffice 2 x mesačne
- zamestnanecké zľavy na produkty spoločnosti

Pokiaľ Vás ponuka oslovila, neváhajte zaslať Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, priamo kontaktovať budeme iba vyselektovaných, ktorí najlepšie spĺňajú kritériá zadané klientom. Všetkým uchádzačom ďakujeme za čas venovaný ponuke.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Stabilná a neustále sa rozvíjajúca výrobno-obchodná spoločnosť dlhodobo pôsobiaca na trhu Strednej Európy (SK, CZ, HU, RO) ponúkajúca produkty, ktoré majú vybudované portfólio stálych zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s aktívnym obchodom, ideálne aj vybudované kontakty v danej oblasti
- znalosť anglického alebo maďarského jazyka vítaná, nie je podmienkou
- dynamický kandidát, komunikačné a organizačné zručnosti, schopnosť viesť obchodné rokovania, proklientská orientácia, lojálnosť, časová flexibilita
- zodpovednosť, samostatnosť v rozhodovaní, schopnosť logického myslenia v rozsahu náplne práce
- ochota cestovať v rámci regiónu + pravidelné meetingy v centrále spoločnosti v regióne Lučenec

TOP CONSULT GROUP, s.r.o. je personálno - konzultačná spoločnosť pôsobiaca nielen na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí, už vyše 20 rokov.
Pre svojich klientov zabezpečujeme komplexné poradenské a konzultačné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov, predovšetkým v oblasti vzdelávania, vyhľadávania a výberu zamestnancov pre stredný a TOP manažment, ako aj špecialistov v rôznych profesiách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2025632  Megjelentetés dátuma: 28.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 Eur plus prémie plus benefity