Kontrolór kvality (Výroba)

Toolshed Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac800-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za:
• Správnosť ním nameraných hodnôt.
• Kalibrovanie všetkých meradiel, meracích pomôcok, meracích prípravkov.
• Zodpovedá za dodržiavanie požiadaviek ISO 9001/QS2010-07-24
Vykonáva:.
• Kontrolu materiálových vstupov podľa vecnosti, kvality a kvantity na základe relevantných podkladov(hútne atesty, dodacie listy, certifikáty kvality a iná sprievodná dokumentácia), resp. na výstupe (expedícii) podľa schválenej technickej dokumentácie).
• Medzioperačnú kontrolu po každej ukončenej výrobnej operácii
• Potrebné merania a využíva dostupnú meraciu techniku a prístrojové vybavenie pre kvalitatívne hodnotenie výrobku( optické a digitálne meradlá).
• Vystavuje protokoly o meraní, zápis i kvalite a vyjadruje sa k reklamáciam
• Vytvára meracie plány a meracie protokoly pre výrobu.
• V spolupráci s majstrami a vedúcim výroby uvoľňuje nové výrobky
• Programovanie 3D meracích prístrojov ( ZEISS)+profilomer.

• zamestnanec bude na pozíciu riadne zaškolený

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kontrolór

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť Toolshed Slovakia, spol. s r.o. je dynamicky rozvíjajúca sa výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu od roku 2012. Naša priorita je sériová výroba strojných súčiastok a zariadení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3641093  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 000 EUR/mesiac800-1000