Koordinátor/ka agenturních zaměstnanců

TONIX PERSONAL AGENCY s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
4.1.2021
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ve spolupráci s náborovým oddělením se budete podílet na výběrových řízeních na agenturní personál.
Budete organizovat jednotlivé nástupy přidělených zaměstnanců (podpis prac. smlouvy, zaškolení, prac. oděvy, ubytování).
Budete řešit bezproblémové obsazení jednotlivých směn u svých zákazníků.
Budete zpracovávat docházku přidělených zaměstnanců a podklady pro mzdy.
Budete vést, motivovat a kontrolovat svěřené zaměstnance, průběžně provádět jejich hodnocení a jiné.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na HPP na dobu neurčitou.
Finanční ohodnocení dle Vašich znalostí a dovedností.
Mobilní telefon, notebook a služební automobil.
Flexibilní pracovní dobu.
Příspěvek na stravování.
Výhodné mobilní tarify

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Prvořadým cílem je uspokojit a pružně reagovat na Vaše požadavky.
Naším základním krokem je dodávání kvalitních zaměstnance pro Vaší firmu s využíváním flexibilní síly podle aktuální potřeby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

agenturní personál

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Orientaci v základních znalostech zákoníku práce.
Časovou flexibilitu a spolehlivost.
Řidičský průkaz sk B – jste aktivní řidič.
Zkušenost se zpracováním podkladů pro mzdy.
Znalost ZP a BOZP a schopnost školit pracovníky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4007113  Megjelentetés dátuma: 4.1.2021  Alapbér (bruttó): 25 000 Kč/měsíc