Miesto práce
Slovensko, Česko, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000€ br + podľa skúseností a ročný bonus

Oblastný manažér predaja (CVs v angličtine)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za implementáciu systematického prístupu riadenia predaja
• Plánovanie a vykonávanie predajných aktivít v Českej republike, na Slovensku a príležitostne v Poľsku
• Zodpovednosť za oblasť recyklácie a triedenia kovov/odpadu
• Zabezpečenie efektívnej internej organizácie procesov a štruktúr a zodpovednosť za rozpočet pre predaj a marketing v danej oblasti
• Rozvoj a spolupráca s globálnym tímom predaja
• Realizácia stratégie spoločnosti a v prípade potreby podpora riaditeľa rozvoja obchodu pri vyhodnocovaní nových oblastí podnikania
• Účasť na miestnych výstavách a konferenciách, na medzinárodných podujatiach a aktívny člen (globálneho tímu recyklovania)
• Dôležité zainteresované strany: Predajný tím Európa 20 osôb, globálne služby, testovacie stredisko, projektový manažment, rozvoj obchodu, lokálny manažment USA, Európa, zvyšok sveta

PONÚKAME:
• zaujímavú a dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti
• prácu v priateľskej atmosfére a príjemnej severskej firemnej kultúre
• motivujúce platové ohodnotenie
• ročný bonus
• príspevok do DDS
• stravné lístky nad rámec zákona
• širokú škálu benefitov v oblasti vzdelávania, športu a firemných akcií
• zamestnaneckú autobusovú dopravu
• náborovú prémiu

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy a žiadosti posielajte v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Máte obchodné, technické, ekonomické vzdelanie alebo technickú odbornú prípravu
• Máte aspoň 3-5 rokov skúseností z odvetvia recyklácie kovov/odpadu alebo spracovania kovov/odpadu
• Výborne ovládate češtinu, slovenčinu a angličtinu
• Máte skúsenosti s predajom veľkého kapitálového vybavenia alebo s predajom dlhého projektového cyklu alebo máte skúsenosti s predajom technického vybavenia v odvetví recyklácie a zároveň v riadení kľúčových zákazníkov
• Máte silné obchodné zručnosti a ste orientovaný na zákazníka
• Viete preukázať úspešné vyjednanie zmlúv, vynikajúce zručnosti v oblasti počúvania a komunikácie a analytický prístup

Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov.
TOMRA Recycling Mining a TOMRA Food vyrába stroje a zariadenie na báze senzorov, ktoré trieda a spracovávajú materiály v recyklačnom, ale aj potravinárskom a ťažobnom priemysle. TOMRA Food sa špecializuje na šúpacie, triediace zariadenia a individuálne rýchlomrazné stroje v potravinárskom priemysle. Food divízia spracováva 75% svetových hranoliek. Strojmi na recykláciu TOMRA Recycling & Mining sa ročne obnoví až 715 000 ton kovov. Stroj založený na optickom triedení dokáže analyzovať a vytriediť odpad o množstve futbalového štadióna za menej ako 15 minút.
Technológia TOMRA pokračuje v presadzovaní udržateľných riešení, ktoré umožňujú cirkulárnu ekonomiku. Vďaka pokrokovým systémom zberu a triedenia na optimalizáciu regenerácie zdrojov a minimalizáciu odpadu v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle vedie spoločnosť TOMRA revolúciu zdrojov pre ďalšie generácie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Klemanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3759676  Megjelentetés dátuma: 10.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2000€ br + podľa skúseností a ročný bonus