Produktový manažér pre hadice a príslušenstvo

TOMIRTECH, s.r.o.

Miesto práce
Demänovská 867, Liptovský Mikuláš-Palúdzka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vystavovanie a vybavovanie cenových ponúk, objednávok, nákup tovaru
- Technické a obchodné riešenie zákazky
- Starostlivosť o pridelené produktové portfólio – hadice a príslušenstvo
- Poskytovanie odborného poradenstva klientom
- Komunikácia so zákazníkmi (starostlivosť o existujúcich zákazníkov, vyhľadávanie a kontaktovanie nových zákazníkov)

• Práca v stabilnej spoločnosti pôsobiacej na tuzemskom trhu
• Dobré pracovné a sociálne podmienky
• Zaujímavá práca v dynamickom kolektíve
• Možnosť osobného a profesijného rozvoja
• Rôzne školenia a kurzy odbornej prípravy
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Využívanie cudzích jazykov

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti.
Životopis zašlite prosím na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôležité vlastnosti a schopnosti na túto pozíciu sú:

• Technické a obchodné zmýšľanie a zručnosti
• Schopnosť a ochota neustáleho rozvoja - učenia sa
• Komunikatívnosť
• Analytické a strategické myslenie
• Spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, dôslednosť
• Požadovaná vysoká flexibilita
• Schopnosť práce v kolektíve

Tomirtech, s.r.o. je na trhu už 30 rokov. Naša spoločnosť sa zaoberá najmä distribúciou technických produktov, ktoré slúžia ako náhradné diely v priemysle, poľnohospodárstve alebo doprave a zákazkovou výrobou plochých tesnení. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na www.tomirtech.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3819965  Megjelentetés dátuma: 27.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 400 EUR/mesiac