Obchodný manažér

TOMATA s.r.o.

946 03 Kolárovo, Železničný rad 3154, okres Komárno, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových klientov
- zodpovednosť a starostlivosť o stálu klientelu
- riadenie a koordinácia predaja a pracovníkov na úseku
- vytváranie plánov predaja
- tvorba predajnej stratégie, aktivity pre podporu predaja
- sledovanie aktuálnych trendov a konkurencie v oblasti predávaných produktov

štandardné

Svoj profesionálny životopis s kontaktnými údajmi zasielajte v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected] Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

2

- flexibilnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, pracovitosť, samostatnosť

Firma TOMATA je potravinárska spoločnosť zameraná na výrobu kečupu, horčice rajčinového pretlaku a zeleninových omáčok na báze rajčín. Majetková a riadiaca štruktúra je výlučne slovenská a firma na trhu pôsobí od roku 1991.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 793307  Megjelentetés dátuma: 30.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou