Graphic Designer/ Interior Designer

Tomáš Potočiar PORA

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu grafického dizajnéra, študenta stavebnej fakulty/ architektúry alebo obdobného smeru s preukázateľnou praxou v programoch 3DSMax (Corona), Rhinoceros (Vray), Sketchup alebo iných grafických programoch. Taktiež so znalosťou CAD programov pre prípravu technickej dokumentácie na projektoch z oblasti tvorby interiérov a architektúry. Dôležitý je cit pre estetiku, vzťah k interiérového dizajnu, schopnosť plniť termíny a najmä vlastný vyladený Time managment. Práca je na živnosť, formou Home office. Ideálne s vlastným výkonným PC potrebným pre prácu.

Ponúkame:
- prácu na živnosť
- fixný plat s variabilnou zložkou podľa výkonu bez hornej hranice
- možnosť sebarealizácie
- prácu, ktorá Vás bude baviť
- možnosť podielať sa na zaujímavých projektoch
- po čase možnosť získania podielu v spoločnosti

Vaše portfólio, spolu s Vaším CV a motivačným listom s uvedením dôvodu, prečo ste tá správna osoba pre nás a taktiež s uvedením aspoň jedného oblúbeného dizajnéra/ architekta, ktorého tvorbu obdivujete posielajte na mail [email protected]

Kontaktovaný budú len záujemcovia spĺňajúci vyššie uvedené kritériá.
Vyhradzujeme si právo neodpovedať záujemcom objektívne nespĺňajúcim požiadavky pre výkon uvedenej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

prax nutná

- precíznosť
- cit pre detail
- technické myslenie a schopnosť samostatnej práce
- vysoké nasadenie
- vzdelanie alebo prax v stavebnej oblasti, architektúre, interiérovom dizajne nutná
- bydlisko v Košiciach alebo blízkom okolí

Tvoríme interiéry každého druhu, veľkostí a finančných možností. Preferujeme jednoduché a čisté riešenia, ktorými vytvárame nadčasové interiéry s vysokou a trvalou pridanou hodnotou.
ID: 4034641  Megjelentetés dátuma: 17.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac