Fakturantka/Fakturant

TOI TOI & DIXI, s.r.o.

Miesto práce
Senecká cesta 7, Ivanka pri Dunaji, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád/ a číselká, peniažky,termíny ? Si precízny/a a vyznáš sa vo svojom odbore?Hľadáme nového člena ekonomického oddelenia. Chceš byť u nás fakturant/ka? Tak sa k nám pridaj .
Tvojou pracovnou náplňou bude hlavne :
- Príprava dát pre automatické spracovanie a vystavovanie zákazníckych faktúr
- Vystavovanie dobropisov a riešenie zápočtov
- Kontrola vystavených faktúr pre DPH, preúčtovávanie DPH
- Príprava podkladov k pravidelným mesačným uzávierkam
- Príprava platobných príkazov a účtovanie prijatých platieb
- Inventarizácia záväzkov a pohľadávok
- Spolupráca a príprava podkladov pre ext. audítora
- Spolupráca s ostatnými členmi oddelenia, v prípade potreby ich zastupovanie (účtovanie pokladne, kontrola pokladničných dokladov,účtovanie leasingových zmlúv,účtovanie vzájomných zápočtov a spolupráca pri párovaní saldokontných účtov )

U nás sa budeš dobre cítiť. Držíme spolu, záleží nám na firemnej kultúre a máme výbornú kávu.
Dáme ti priestor uskutočniť tvoje dobré nápady, lebo chceme robiť veci stále lepšie
Budeš sa môcť zúčastňovať našich firemných teambuildingov a rôznych kultúrnych podujatí, ktoré zabezpečujeme

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta. Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí budú spĺňať nami požadované kritériá, budeme najneskôr do týždňa po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru. Po úspešnom absolvovaní tohto rozhovoru budete pozvaná/pozvaný na ďalšie kolo výberového konania v sídle našej spoločnosti .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita a bezúhonnosť.
Znalosť ekonomického systému VISION výhodou.

Spoločnosť TOI TOI & DIXI, s.r.o. je súčasťou celosvetovéj skupiny TOI TOI & DIXI GROUP, ktorá je lídrom v poskytovaní služieb v oblasti mobilných sanitárnych riešení od roku 1973.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3281430  Megjelentetés dátuma: 12.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou