Automechanik

Todos s.r.o.

Miesto práce
Todos s.r.o. - Toyota, Lamačská cesta, Lamač
Termín nástupu
01.06.2024
1 730 EUR/mesiacpočas skúšobnej doby mesačná mzda 1730,00 € brutto, po skúšobnej dobe od výkonov (bližšie informácie o odmeňovacom systémom poskytneme pri osobnom stretnutí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v autorizovanom servise
- diagnostika elektrického príslušenstva motorových vozidiel,
- údržba, úprava a opravy príslušenstva,
- vyhotovovanie dokumentácie,
- montáž dodatočnej výbavy,
- výmena poškodených prvkov,
- meranie elektrických veličín.

Nutná prax 3 roky.

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou históriou, možnosť dlhodobého zamestnania
- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
- zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
- profesijný rast, prehlbovanie kvalifikácie formou školení
- používanie najnovších technológii
- priateľské prostredie, mladý kolektív
- tímové stretnutia, teambuilding

Informácie o výberovom konaní

Profesný životopis zasielajte výhradne e-mailom.
Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať budeme však len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik, autoelektrikár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- vyučený v odbore automechanik,
- prax v danom odbore minimálne 3 roky,
- presnosť a dôslednosť pri práci,
- časová flexibilita a pracovné nasadenie.

V autorizovanom centre Todos Toyota na Lamačskej ceste 109/A poskytujeme pod jednou strechou komplexné predajné a servisné služby pre vozidlá značky TOYOTA ako aj autorizovaný servis pre vozidlá Fiat,Fiat Profes.,AlfaRomeo a Jeep.Tiež poskytujeme klampiarske a lakovnícke práce na vozidlá všetkých značiek a samozrejme predaj originálnych náhradných dielov a doplnkov. Na tejto prevádzke zároveň poskytujeme služby výkupu a predaja jazdených vozidiel všetkých značiek.
Skupina Todos prevádzkuje tiež autorizované prevádzky s predajom a servisom značky ŠKODA a to v Bratislave, Žiline, Ružomberku a v Košiciach.
Do našej siete patrí aj autorizovaný predaj a servis značiek SEAT,CUPRA a zastúpenie pre značky RAM,CADILAC,CORVETTE,CAMARO a DODGE.

Kontakt

Kontaktná osoba: Nicolas Vojtko
E-mail: poslať životopis
ID: 3787493  Megjelentetés dátuma: 16.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 730 EUR/mesiac