Pracovník pneuservisu

Todos Panónska s. r. o.

Miesto práce
Todos Exclusive s.r.o., Bratislava-Panónska cesta
Termín nástupu
ihneď
1055,00 € brutto (bližšie informácie o odmeňovacom systémom poskytneme pri osobnom stretnutí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž/demontáž pneumatík
- prezúvanie pneumatík/prehadzovanie komplet kolies
- vyvažovanie kolies
- čistenie pneumatík
- uskladnenie pneumatík
- inventúra skladu pneumatík

- možnosť dlhodobého zamestnania v stabilnej spoločnosti
- priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie
- zamestnanecké benefity na poskytované služby a tovary

Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
Životopis zašlite výhradne mailom na uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického charakteru

- dobrá fyzická kondícia
- manuálna zručnosť
- nutnosť prispôsobiť sa sezónnemu charakteru práce

Spoločnosť Todos Panónska je autorizovaným predajným a servisným miestom pre americké značky DODGE, RAM, CADILLAC, CAMARO a CORVETTE.
Pod jednou strechou ponúkame širokú škálu služieb od predaja nových i jazdených vozidiel, cez servisné služby, financovanie, poistenie, služby autopožičovne až po predaj inteligentného riešenia pre vozidlá XMARTON.
ID: 3553861  Megjelentetés dátuma: 18.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1055,00 € brutto (bližšie informácie o odmeňovacom systémom poskytneme pri osobnom stretnutí)