Pracovník pneuservisu

Todos Bratislava s.r.o.

Todos Bratislava s.r.o., M. Schneidera-Trnavského, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 1 200 EUR/mesiacv závislosti od skúseností uchádzača (bližšie informácie o odmeňovacom systéme poskytneme pri osobnom stretnutí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prezuvanie pneumatík,
- prehadzovanie kompletov,
- vyskladňovanie/zaskladňovanie pneumatík/sad,
- príprava zaskladnených pneumatík/sad na sezónu (umývanie, vyvažovanie),
- inventarizácia stavu opotrebených pneumatík a atď.
- vodičák C výhodou nie je podmienkou

- možnosť dlhodobého zamestnania v stabilnej spoločnosti
- priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie
- zamestnanecké benefity na poskytované služby a tovary
- zapožičanie vozidla za zvýhodnených podmienok

Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
Životopis zašlite výhradne mailom na uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického charakteru

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

- dobrá fyzická kondícia
- manuálna zručnosť
- nutnosť prispôsobiť sa sezónnemu charakteru práce

Spoločnosť je autorizovaným dealerom značky ŠKODA pre predaj a servis vozidiel a tiež pre servis značky VW. Na trhu pôsobí od roku 1995 a patrí do skupiny TODOS.

Skupina TODOS prevádzkuje autorizované predajne a servisy tiež v Ružomberku, Žiline a Košiciach.

Do našej siete patrí aj autorizovaný predaj a servis značiek SEAT, TOYOTA, FIAT, FIAT PROFESSIONAL a ALFA ROMEO a zastúpenie pre značky DODGE, RAM, CADILLAC, CAMARO A CORVETTE, servis značky JEEP.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2741398  Megjelentetés dátuma: 23.2.2024  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac