Obchodný zástupca / Obchodná zastupkyňa

TODEX REAL s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičova 6/A, okres Zvolen
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného obchodníka, ktorého motivuje vlastný úspech.
Nemusíš mať roky skúseností v oblasti obchodu, dôležité je nadšenie pre obchod, dar reči a záľuba v komunikácii s ľuďmi. Ak je pre Teba odmietnutie výzva na nový štart a chceš si sám určovať výšku svojho platu hľadáme práve Teba!
Aké výzvy ťa u nás čakajú?
- Aktívne oslovenie klientov na využívanie komplexných služieb z nášho portfólia
- Zisťovanie potrieb klientov a pomoc pri výbere vhodného riešenia
- Zodpovednosť za plnenie mesačných obchodných plánov

Čo môžeš čakať od nás?
- Prácu na trvalý pracovný pomer v stabilnej spoločnosti na slovenskom trhu
- Férový prístup, podporu a rozvoj zo strany celého tímu
- Školenia zamerané na prehĺbenie produktových vedomostí a osobnostný rast
- Príjemný mladý kolektív, ktorý tvorí silný tím
- Jedinečné spojenie – obchodnícka pozícia + TPP + pevná zložky mzdy + pohyblivá odmena podľa vášho výkonu na mesačnej báze, ktorá nepozná strop
- notebook, telefón a auto
- príležitosť na sebarealizáciu
Platové podmienky:
- fixný plat + provízie + nefinančné benefity

Prosíme posielať životopisy mailom vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť TODEX na slovenskom trhu pôsobí od roku 2002. V súčastnosti patrí medzi popredných poskytovateľov komplexných čistiacich a upratovacích služieb. Pôsobí na území celej SR so sídlom vo Zvolene. Neustáleme pracujeme na zvyšovaní kvality našich služieb a rožširujeme rady spokojných zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2800394  Megjelentetés dátuma: 7.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou