Montážny technik - káblové slaboprúdové systémy

tnTEL, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 466, 911 05 Trenčín-Záblatie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiaczákladná hodinová mzda + príplatok za výkon, mesačná výkonnostná odmena, ročná odmena + ďalšie individuálne bonusy, nadčasy a i.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montážne práce - slaboprúdové systémy (štruktúrované kabeláže, optické káble),
- montáž koncových zariadení,
- montáže žľabov, ťahanie kabeláží a pod.

- práca je vhodná pre človeka elektro vzdelaním, ktorý je samostatný a spoľahlivý,
- zaškolenie do širokého spektra slaboprúdových systémov,
- motivujúce pracovné prostredie s modernými nástrojmi a najnovšími technológiami,

- adekvátne ocenenie Vašich skúsenosti, profesionality a iniciatívy,
- teambuildingové aktivity

Svoj životopis môžete zaslať výhradne poštou, resp. e-mailom na našu adresu tnTEL s.r.o., Bratislavská 614, 911 05 Trenčín, alebo [email protected].
Vybraní záujemcovia budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť pri práci
- skúsenosti s kabelážami
- osvedčenie podľa vyhl. 74/96, min. §22, resp. 23 výhodou

Osobnostné požiadavky
- spoľahlivosť
- dôslednosť
- tímová práca
- flexibilita
- schopnosť zvládať kritické a stresové situácie

Preferujeme
- nefajčiar
- bez záznamu v registri trestov

Hlavným cieľom spoločnosti je ponúknuť zákazníkom komplexné služby v oblasti riešenia informačných technológií (IT). Komplexné služby zahŕňajú: konzultačnú a poradenskú činnosť, návrh technického riešenia s prihliadnutím na požiadavky zákazníka, projektovú prípravu, výber technológií, dodávku technického a programového vybavenia, montáž a inštaláciu vybraných zariadení, zaškolenie, záručný a pozáručný servis.

tnTEL, s.r.o. - stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu IKT viac ako 20 rokov, je autorizovaným partnerom významných výrobcov a poskytovateľov služieb v oblasti IKT a BIT a držiteľom mnohých certifikácií a oprávnení.

www.tntel.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3883874  Megjelentetés dátuma: 15.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac