Asistent účtovného oddelenia

TMF Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 4, Staré Mesto
Termín nástupu
Ihned, resp. podla dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1.000,-EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokiaľ máte rada/rád prácu s číslami, máte základné znalosti v účtovnej problematike, hovoríte anglicky (úroveň znalosti B1) a máte skúsenosti v oblasti podpory účtovnému oddeleniu alebo administratívy, neváhajte nás kontaktovať.

Súčasťou výberového procesu budú aj jednoduché ústne testy na zistenie znalostí účtovnej problematiky a úrovne znalosti anglického jazyka.

Hlavné oblasti zodpovednosti:
• zabezpečuje administratívne práce účtovného oddelenia;
• vypomáha pri spracovávaní platieb, fakturácie na základe interných pravidiel, kontroluje ich správnosť a úplnosť;
• eviduje faktúry, pripravuje podklady k schvaľovaciemu procesu;
• účtuje banku, pokladňu, faktúry, služobné cesty na základe interných pravidiel;

• Zázemie medzinárodnej spoločnosti;
• Možnosť profesijného rastu a postupu;

Iné benefity:
• pohyblivá pracovná doba
• stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
• odborné školenia plne hradené zamestnávateľom
• dni voľna naviac podľa počtu odpracovaných rokov
• možnosť využitia benefit karty v rámci športových aktivít - Multisport karta
• jazykové vzdelávanie v rámci pracovnej doby plne hradené zamestnávateľom
• vždy čerstvé ovocie
• pravidelne organizované "TMF team buildings"

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem spolupracovať s našou spoločnosťou.

Ako sa prihlásiť?
Stačí kliknúť na nasledujúci odkaz (alebo ho skopírujte do webového prehliadača) a odošlite prihlášku: https://bit.ly/2VnIzuo

Výberový proces:
1. kolo výberového procesu: osobný pohovor + jazykový test.

2. kolo výberového procesu: osobný pohovor s konateľom spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôležité osobnostné predpoklady:
• komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita;
• odolnosť voči stresu;
• zmysel pre prácu v tíme, dôslednosť;

TMF Group bola založená v roku 1988, z toho na Slovensku pôsobíme už viac ako 30 rokov. Z celosvetového hľadiska má TMF Group už viac ako 10 000 zamestnancov so 120 pobočkami. Vďaka lokálnej pôsobnosti v zainteresovaných krajinách naši odborníci disponujú znalosťami miestneho trhu a s tým spojenými právnymi, finančnými a legislatívnymi požiadavky danej krajiny. Z tohto dôvodu naše heslo “Global Reach, Local Knowledge“ nie je iba fráza, ale náš trademark.

Naša spoločnosť je celosvetovo známa, 60% z rebríčka najväčších spoločností Fortune Global 500 a FTSE 100 patria medzi našich klientov. Pokiaľ sa túžite dostať k zaujímavým projektom, tak ste práve dorazili do cieľa!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3645975  Megjelentetés dátuma: 16.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.000,-EUR