Manažér/ka objednávok

TLMOCNIK Translations s. r. o.

Miesto práce
Seberíniho 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné spracovanie požiadavky klienta od prvotného dopytu po jeho odovzdanie. Príprava cenovej ponuky, zabezpečenie dodávateľa, odovzdanie. Zabezpečenie komunikácie s klientami a dodávateľmi. Vystavenie faktúr a VRP dokladov. Spracovanie obchodnej korešpondencie. Spolupráca na marketingových aktivitách firmy.

práca v  úspešnej prekladateľskej agentúre
zaujímavá pracovná náplň
možnosť sebarealizácie

Váš štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom zasielajte prosím na našu
e-mailovú adresu [email protected]. Zároveň pripojte aj Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zák. č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov na účely výberového konania.

Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatný, promptný, zodpovedný, dobré komunikačné zručnosti, flexibilný

TLMOCNIK Translations s. r. o. je medzinárodne pôsobiaca spoločnosť s viac ako 16 ročnou tradíciou poskytujúca služby profesionálne vyškolených prekladateľov a tlmočníkov. Zabezpečujeme preklady a tlmočenia vo všetkých jazykových kombináciách, ako aj overovanie dokumentov v profesionálnej kvalite za rozumné ceny.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1882566  Megjelentetés dátuma: 18.4.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac