Pracovník bezpečnostnej služby Galanta - Gáň

TK Security s. r. o.

Miesto práce
Gáň, okres Galanta, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 2,70€ - 3,30€ v čistom + bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia a kontrola vstupu a výstupu motorových vozidiel, kontrola osôb a dohľadávanie pomocou metal detektora, informačné služby, motohliadka, monitoring, recepcia, ostatné úlohy v zmysle Zákona o SBS.

dochádzkový bonus + príplatok podľa pozície + individuálne odmeňovanie podľa výkonu

práca v nepretržitej prevádzke v 12 hodinových zmenách, možnosť prispôsobiť zmeny,

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

PREUKAZ ODBORNEJ SPOSOBILOSTI ( pomôžeme zabezpečiť ) , podmienkou,zodpovedný prístup k práci, flexibilita, komunikatívnosť,

Spoločnosť TK Security s.r.o, poskytuje komplexné bezpečnostné služby na celom území SR so zameraním na výrobné závody a logistické prevádzky. Na Slovensku patrí medzi najväčšie firmy poskytujúce služby v danom sektore.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1383888  Megjelentetés dátuma: 9.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2,70€ - 3,30€ v čistom + bonusy a príplatky